Z serca polecam Akademię Nowego Życia. To mój następny krok i jestem zachwycona :). Spotkałam się ze Sobą uczciwie i bez lęku opisałam, co było i czego chcę od dziś bez czekania, szukania wymówek...
Jestem wdzięczna za ten proces przygotowany kompleksowo, trafia w serce, dziękuję :)
Jestem wdzięczna za ten proces przygotowany kompleksowo, trafia w serce, dziękuję :)